Villarreal, 17. 12. 2014 21.45 |

Nogometaši Villarreala so tudi na drugi tekmi šestnajstine finala španskega kraljevega pokala ugnali Cadiz. 'Rumena podmornica' je bila po zmagi na gostovanju z 2:1 na domačem stadionu El Madrigal boljša s 3:0.

Villarreal, ki je v prejšnjem krogu španskega prvenstva presenetljivo na gostovanju z 1:0 ugnal Atletico Madrid, je imel v uvodu s Cadizom precej težav. Borbeni gostje so imeli celo nekaj priložnosti, da bi povedli, a so bili v zaključkih akcij premalo zbrani. Gostitelji so vse dvome o zmagovalcu razblinili v 56. minuti. Potem, ko je glavni sodnik precej strogo pokazal na najstrožjo kazen, je mrežo Cadiza zatresel Manuel Trigueros. Na 2:0 je v 79. minuti povišal Gerard Moreno. Isti igralec je zadel tudi za končno zmago Villarreala s 3:0. 'Rumena podmornica' se bo v osmini finala pomerila z Real Sociedadom.

Villarreal – Cadiz 3:0 (0:0)