Domžale, 21. 09. 2014 09.31 |

Dvoboj vodilnih ekip slovenskega prvenstva Olimpije in Domžal se je v Športnem parku končal z delitvijo točk (0:0). To pomeni, da sta moštvi še naprej neporaženi, Domžalčani pa se lahko pohvalijo s tem, da sploh še niso prejeli zadetka. Najzaslužnejši za to je izvrstni vratar Nejc Vidmar.

Nejc Vidmar že celo večnost ni prejel gola.
Nejc Vidmar že celo večnost ni prejel gola. FOTO: Aljoša Kravanja

Domžalčane, ki v prvenstvu še naprej prepričljivo vodijo, je predvsem v prvem polčasu spet reševal že "celo večnost" (900 minut) nepremagani vratar Nejc Vidmar, ki je med drugim obranil tudi najstrožjo kazen Niku Omladiću. Domžale imajo na vrhu lestvice sedem točk naskoka pred Olimpijo in Mariborom, ki imata še (medsebojno) tekmo v dobrem.