Saint-Etienne, 07. 01. 2018 20.43 |

Robert Berić se je vrnil v Saint-Etienne in takoj opozoril nase. Slovenski reprezentant, ki je nekaj časa kot posojen nogometaš igral za belgijski Anderlecht, se je vrnil v svoj matični klub in takoj prispeval gol ob zmagi v francoskem pokalu proti ekipi Nimesa. Domačini so na koncu slavili z 2:0, gol Berića pa si lahko ogledate v priloženem videu.

Robert Berić se je vrnil v Saint-Etienne in takoj zabil gol.
Robert Berić se je vrnil v Saint-Etienne in takoj zabil gol. FOTO: AP

Slovenskemu nogometnemu reprezentantu Robertu Beriću je uspel sanjski povratek v vrste francoskega St. Etienna, potem ko je nekaj časa kot posojen igralec preživel v vrstah Anderlechta. Krčan je v tekmi francoskega pokala pomagal svoji ekipi, da je z 2:0 premagala drugoligaša Nimes, bil je strelec prvega gola v 63. minuti. V igro je sicer vstopil na začetku drugega polčasa. St. Etienne se je z zmago uvrstil med 32 najboljših ekip tega tekmovanja, njegovega naslednjega tekmeca pa bo odločil žreb.

Saint-Etienne - Nimes 2:0 (0:0)