Zürich, 31. 03. 2015 20.35 |

Švicarji in Estonci, tekmeci Slovenije v kvalifikacijah za evropsko nogometno prvenstvo, so danes v prijateljskih tekmah gostili ZDA oziroma Islandijo, oboji pa so se s tekmeci razšli z neodločenim izidom 1:1, potem ko so ob polčasu zaostajali.

V Zürichu je Američane v vodstvo popeljal Breh Shea, številčno premoč na igrišču, potem ko je Jozy Altidore v 68. minuti prejel rdeč karton, pa je v 80. minuti izkoristil Valentin Stocker.

Za Islandce je že v deveti minuti v polno zadel Rurik Gislason, v 55. minuti pa je izenačil znanec slovenskih nogometnih zelenic Konstantin Vasiljev.