Beograd, Bamberg, Valencia, Carigrad, 16. 11. 2017 08.32 |

Edini slovenski košarkar na današnjih tekmah 7. kroga evrolige Aleksej Nikolić je s svojim Brose Bambergom doma premagal Barcelono s 84:81. Slovenski reprezentant je v dobrih 13 minutah in pol dosegel pet točk, dve podaji in skok za nemško ekipo.

Vrhunci tekme Crvena zvezda - CSKA Moskva

Bamberg je na tekmi uprizoril pravzaprav neverjeten preobrat, saj so Katalonci prvo četrtino dobili z 38:12, v zadnjem delu pa so Bavarci po zaostanku 26 točk vnovič povedli s 75:74 in se veselili tesne zmage.

Ta ima po sedmih krogih štiri zmage in tri poraze, medtem ko je Barcelona pri dveh zmagah in petih porazih. Na lestvici vodi moskovski CSKA, ki je danes s 85:59 v gosteh premagal beograjsko Crveno zvezdo. Ima šest zmag in zgolj en poraz. Sledita Olympiakos in Himki s po petimi zmagami in dvema porazoma.