Zidane po poti Ancelottija: tudi dvoboj madridskih 'podmladkov' Atleticu

Madrid, 25. 08. 2014 06.30 |

Nekdanji francoski nogometni zvezdnik Zinedine Zidane je trenersko pot začel s porazom. Zidane, ki zdaj trenira drugo ekipo madridskega Reala, je na svoji prvi uradni tekmi izgubil proti ekipi B mestnega tekmeca Atletica z 1:2.

Zinedine Zidane in Carlo Ancelotti
Zinedine Zidane in Carlo Ancelotti FOTO: Reuters

Nekdanji najboljši nogometaš na svetu Zinedine Zidane je kot pomočnik Carla Ancelottija v prejšnji sezoni pomagal članski ekipi Reala, zdaj pa je začel samostojno trenersko pot.

Ob polčasu je kazalo, da bo ognjeni krst v tretji španski ligi uspešen, saj je njegova ekipa vodila, a je v drugem polčasu Atletico poskrbel za prebrat in tako Realu zadal še drugi poraz v nekaj dneh, potem ko je rdeče-bela zasedba premagala velike tekmece v boju za španski superpokal.