Ivezićeva četa odigrala le 58 minut, predstavnik Kuvajta ni želel z igrišča

Slovenj Gradec, 19. 07. 2014 08.49 |

Slovenska rokometna reprezentanca je odigrala le 58 minut zadnje pripravljalne tekme pred odhodom na evropsko prvenstvo. Razlog je neprimerno vedenje predstavnika kuvajtske reprezentance, ki ni želel s parketa.

Slavko Ivezić
Slavko Ivezić FOTO: Damjan Žibert

Slovenska mladinska rokometna reprezentanca se pospešeno pripravlja na bližnje evropsko prvenstvo, ki se 24. julija začenja v avstrijskem Linzu. A zadnji pripravljalni dvoboj s Kuvajtom se ni zaključil tako, kot so si gledalci in tudi rokometaši na parketu želeli. Zaradi neprimernega obnašanja predstavnika Kuvajta sta sodnika Marko in Matjaž Pirc sklenila, da ga pošljeta z igrišča, s čimer se ni sprijaznil.

Dvoboj se je tako zaradi nešportne geste zaključil predčasno, že v 58. minuti, četa Slavka Ivezića pa je zmagala s 24:10. Že v prvem polčasu so Slovenci prejeli vsega tri gole.