Naslovnica

Aretirali dva vodilna predstavnika JUL

Beograd, 02. 05. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

V Beogradu so zaradi suma finančne goljufije aretirali visoka predstavnika Jugoslovanske levice (JUL) in sodelavca nekdanjega jugoslovanskega predsednika Slobodana Miloševića, je danes poročal beograjski radio B-92. Nebojšo Maljkovića in Milana Djurovića, člana JUL, ki jo vodi Miloševićeva soproga Mira Marković, so aretirali v ponedeljek, oblasti pa naj bi zanju odredile enomesečni pripor, je še poročal radio. Njune aretacije uradno še niso potrdili.

Maljković je bil pri JUL pristojen za finance v času, ko je bila stranka še v vladni koaliciji z Miloševićevimi socialisti.

Od Miloševićevega poraza na parlamentarnih volitvah septembra lani je bilo v Srbiji aretiranih že več funkcionarjev nekdanjega režima, vključno z Miloševićem.

  • Bauhaus - naslovna slika
  • Bauhaus - bencinski prekopalnik
  • Bauhaus - razvlažilnik zraka
  • Bauhaus - markiza
  • Bauhaus - kotna tuš kabina
  • Bauhaus - visoka greda
  • Bauhaus - prezračevalnik trate
  • Bauhaus - robotska kosilnica
  • Bauhaus - zemlja za trato
  • Bauhaus - vrtni set
  • Bauhaus - žar
  • Bauhaus - prekucnik
  • Bauhaus - paviljon
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1564