Pop in

Art Garfunkel kadil marihuano

New York, 22. 01. 2004 00.00 1 min branja 0

Simon & Garfunkel

Arta Garfunkla so zaradi kajenja marihuane v Albanyju privedli pred sodnika za prekrške.

Simon & Garfunkel
Simon & Garfunkel
FOTO: Reuters

Stare navade so železna srajca in eden izmed idolov hipi generacije še vedno kadi marihuano. Art Garfunkel (62) si je privoščil nekaj opojnih dimov zelenega po koncu uspešne ameriške turneje, ki sta jo s kolegom Paulom Simonom odigrala prvič po dvajsetih letih.

Mamilo je zavohal policist, ki je pevca ustavil zaradi prehitre vožnje v bližini Albanyja, ki je glavno mesto države New York. Nekaj malega je zvezdniku, ki ga policist ni spoznal, ostalo še v žepu jopiča. Garfunkel se bo konec januarja moral javiti pri sodniku za prekrške. Najverjetneje ga čaka kazen v višini sto dolarjev, saj v preteklih treh letih ni naredil podobne napake. Kazen bo zanj mačji kašelj, saj sta s Simonom letos zaslužila 64,5 miljonov zelencev in samo karta za koncert je oboževalce stala 178 ameriških dolarjev.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763