Naslovnica

Danes primopredaje na štirih ministrstvih

Ljubljana, 04. 12. 2000 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Potem ko je prvih devet ministrov Drnovškove vlade že v petek prevzelo posle od svojih predhodnikov, so danes primopredaje potekale še na štirih ministrstvih, na preostalih treh resorjih pa so napovedane oziroma predvidene za jutri.

Dosedanji minister za ekonomske odnose in razvoj Marjan Senjur je dopoldne predal posle novi ministrici za gospodarstvo Tei Petrin, ki so ji trije državni sekretarji s tega ministrstva Edo Pirkmajer, Igor Strmšnik in Anton Grabeljšek že podali odstopne izjave.

Prav tako je Petrinova posle prevzela tudi od svojega predhodnika Jožeta Zagožna na gospodarskem ministrstvu. Že zjutraj je novi kulturni ministrici Andreji Rihter posle predal Rudi Šeligo. Primopredaja pa je potekala še na ministrstvu za kmetijstvo med Cirilom Smrkoljem in Francem Butom.

Na preostalih treh ministrstvih, in sicer za malo gospodarstvo in turizem, za zdravstvo ter za znanost in tehnologijo, pa se bodo primopredaje predvidoma zvrstile jutri.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi