Naslovnica

Depeche Mode odhaja na svetovno turnejo

Montreal, 19. 03. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

Britanska pop glasbena skupina Depeche Mode bo 15. junija v kanadskem Montrealu začela svetovno turnejo, na kateri bo predstavila svoj novi album z naslovom Exciter, ki bo prišel na police glasbenih trgovin v Veliki Britaniji 14. maja, v ZDA pa dan kasneje.

V svoji dvajsetletni zgodovini, skupina je bila najbolj priljubljena v osemdesetih letih, so Depeche Mode prodali skupno več kot 50 milijonov primerkov svojih albumov.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763