Črna kronika

Umrl v bolnišnici: zapeljal na desno, nato sunkovito zavil levo in trčil v drugo vozilo

Moravske Toplice, 04. 01. 2014 20.30 1 min branja 0

Policija

Pri Moravskih Toplicah se je zaradi neprilagojene hitrosti zgodila prometna nesreča. 41-letni voznik je zapeljal na nasprotno stran ceste in trčil v drugo vozilo. Zaradi hudih poškodb je umrl v bolnišnici.

Policija
Policija
FOTO: Jani Dolinšek

Nekaj pred peto uro popoldne se je izven naselja Moravske Toplice v smeri Martjanec zgodila prometna nesreča. Kot so sporočili s PU Murska Sobota, naj bi do nesreče prišlo zaradi neprilagojene hitrosti.

Policisti so z ogledom kraja in z zbiranjem obvestil ugotovili, da je 41-letni voznik osebnega avtomobila najprej zapeljal na desno bankino in nato sunkovito zavil levo, kar je imelo za posledico, da je vozilo bočno drselo na nasprotno smerno vozišče.

Pri tem je trčil v nasproti vozeče osebno vozilo, ki ga je iz nasprotne smeri pravilno pripeljal 65-letni voznik s sopotnico.

41-letni voznik je utrpel zelo hude telesne poškodbe in je kasneje v bolnišnici umrl. 65-letni voznik je utrpel hude, sopotnica v vozilu pa lažje telesne poškodbe.

Pokojni udeleženec je prva smrtna žrtev prometnih nesreč na pomurskih cestah v letošnjem letu.

  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 2
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 3
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 4
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 5
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 6
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 7
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 8
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 9
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 10
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 11
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 12
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 13
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 14
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 15
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 16
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 17
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 18
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 19
  • Grill KW25 PROPLUS vrtiljak 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763