Črna kronika

Dve osebi umrli v travniških požarih

Ljubljana, 13. 03. 2014 20.48 1 min branja 0

Travniški požar

Dve osebi sta umrli v travniških požarih. Po podatkih Uprave za zaščito in reševanje je pri naselju Konjšica v Litiji umrla oseba, ki je sežigala travo. Na požarišču pri naselju Vrabče v Sežani pa so našli zoglenelo osebo.

Dve osebi sta danes umrli v travniških požarih. Po podatkih Uprave RS za zaščito in reševanje je ob 14.30 pri naselju Konjšica v Litiji umrla oseba, ki je sežigala travo. Posredovali so tudi gasilci PGD Polšnik, ki so pogasili požar na površini okoli 2000 kvadratnih metrov.

Nekaj po 16. uri pa so pri naselju Vrabče v Sežani na požarišču našli zoglenelo osebo. Požar na površini okrog pol hektara so pogasili gasilci ZGRS Sežana in PGD Štjak, so zapisali na upravi.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763