
Krka je v sezoni 2010/11 osvojila pokal eurochallenge, državno prvenstvo ter se uvrstila med štiri najboljše v ligi Aba. Po odhodu Aleksandra Džikića v Lietuvos Rytas je bil Aleksandar Sekulić v sezoni 2011/12 najprej pomočnik Nenada Trajkovića, po njegovem odhodu decembra 2011 pa je postal prvi trener in s Krko osvojil naslov državnega prvaka. Kot prvi trener je začel tudi minulo sezono, a je zaradi slabših rezultatov Krko zapustil februarja letos.
Sekulić je bil tudi pomočnik reprezentančnega selektorja Aleša Pipana na svetovnem prvenstvu na Japonskem (2006), na evropskem prvenstvu v Španiji (2007) in na kvalifikacijah za olimpijske igre v Atenah (2008), trenutno pa kot pomočnik Božidarja Maljkovića sodeluje pri pripravah slovenske reprezentance na evropsko prvenstvo v Sloveniji, so še sporočili iz Krke.

KOMENTARJI (3)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.