Ko je miss Universe Ana Haložan zaradi nesreče končala v bolnišnici ter zaradi tega ni mogla nastopiti na svetovnem izboru v Las Vegasu, je mislila, da je vsega konec. Toda svet jo je opazil, zdravniki so zdaj potrdili, da je z njo vse dobro in tako Ana že odhaja novim dogodivščinam naproti – tokrat v New York.
Ano je fotografiral en izmed najbolj znanih modnih fotografov Fadil Berisha.FOTO: Fadil Berisha
Naslednji teden bo Ana prva slovenska miss Universe Slovenije, ki bo v žiriji na izboru za miss Universe Hrvaške.FOTO: Fadil Berisha
Miss Universe Ana Haložan je po nesrečnem padcu v Las Vegasu popolnoma ozdravela, kar so zdaj potrdili zdravniki. Prav tako je uspešno zaključila terapije, na katere je hodila v Mariboru. Ano zdaj čakajo nove dogodivščine, kmalu tudi novo potovanje v New York, kjer se ji odpirajo vrata v svet mode. Čeprav je imela njena zgodba na svetovnem izboru v Las Vegasu nesrečen zaključek, pa je imela kar dva intervjuja na FOX TV in tako s celim svetom delila svojo zgodbo, poleg tega je bila povabljena na fotografiranje z enim najbolj znanih modnih fotografov, Fadilom Berisho.
Ob tej priložnosti je Ana dejala. "Vse sem doživljala, kolikor se da pozitivno, zato lahko rečem le, slaba stvar in očitno dober konec. Pozitivno gledam na to, kar se je zgodilo, in vesela sem, da sem zdaj popolnoma zdrava. Veliko je v glavi, kako gledaš na stvari, ki se ti zgodijo v življenju, in pozitiva se s pozitivo vrača. Sem namreč zelo pozitivna in disciplinirana, kar si zadam, stojim za tem stoodstotno in sem predana poslu, kot v mojem primeru nazivu in vlogi miss Universe in manekenstvu. V prihodnosti si vsekakor želim še večjih vzponov v manekenstvu. V dobrem mescu se odpravljam nazaj v New York, tako da upam da bodo v prihodnosti moji koraki samo še večji in večji."
Vso srečo,Ana, veliko pozitivne energije, ne razumem pa zdravnikov, da je vse v redu, saj je bilo rečeno, da ima paralizirano levo stran obraza. Vse lepo in prav, želimo ji srečo, vendar tako hitro okrevanje je vprašanje. Da ne-bi na pol pozdravljeno poslali v tujino? Ne me narobe razumet, želim ji vso srečo.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.