Tuja scena

Gwyneth se umika

Los Angeles, 20. 03. 2008 09.18 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Igralka Gwyneth Paltrow več kot eno leto ne bo snemala filmov. Osredotočila se bo na materinstvo.

Igralka Gwyneth Paltrow ima s pevcem skupine Coldplay Chrisom Martinom dva otroka, sina Mosesa in hčerko Apple. Ker je materinstvo in igralstvo zelo naporno, se je odločila, da bo za nekaj časa dala prednost prvemu. Zato letos in del naslednjega leta ne bo posnela niti enega filma.

"Ne bom snemala filmov vse do jeseni naslednjega leta. Družina je na prvem mestu. Zato postavljam filme na drugo mesto," pravi Gwyneth.

Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow FOTO: Reuters

Sicer pa se je Gwyneth šele pred kratkim vrnila na delo, saj je bila na porodniški zaradi rojstva sina Mosesa.

"Bila sem doma in sem uživala v vlogi gospodinje. Biti mama in žena je sigurno najtežji poklic na svetu. Traja 24 ur na dan, sedem dni na teden, ves čas pa moraš biti pozoren in osredotočen," je še povedala plavolaska, ki jo bomo konec leta videli v dveh filmih, Two Lowers in Iron Man.

  • Dogodki splošno 1
  • El amor brujo
  • 	 The Duke Ellington
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.