Domača scena

Kingstoni v družbi znanih Slovencev

Ljubljana, 13. 06. 2008 10.21 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Skupina Kingston je pred nekaj dnevi za skladbo 'Tropikana klub', s katero napovedujejo novi album, posnela videospot poln znanih obrazov.

Potem ko smo tudi v Sloveniji že videli nekaj znanih obrazov, ki nastopajo v spotih drugih izvajalcev, so Kingstoni v tem zagotovo podrli rekord. Na snemanje so namreč povabili Natalijo Verboten, Atomik Harmonik, 6pack Čukurja ter celo pevca skupin Big Foot Mama Gregorja Skočirja in Šank Rock Matjaža Jelena!

Idejo o gostih v spotu je dobil Dare Kaurič, ki je poleg Zvoneta Tomca tudi avtor večine uspešnic skupine Kingston. "Želeli smo narediti malce drugačen videospot, v katerem bi nastopili glasbeniki različnih glasbenih zvrsti, ki v Sloveniji nekaj pomenijo. Izredno smo veseli, da so se odzvali v takem številu," je o najnovejšem projektu Kingstonov, povedal Dare.

Režijo so zaupali Mateji Tomažinčič, poleg kitajskega golega psa, ki je sicer Čukurjev ljubljenec, se v spotu pojavita tudi mični črni striptizeti, ki sta na snemanje prišli iz nočne izmene in komaj odigrali svoji vlogi.

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

telefunken
14. 06. 2008 18.53
vreji so vreji
User398899
14. 06. 2008 01.38
kingstoni so kr fajni:)