
Letalo boing 747, ki so ga uporabljali na snemanju novega filma z agentom 007 Casino Royale, je filmsko ekipo in ostale udeležene dodobra prestašilo. Na njem so se namreč ves čas dogajale nerazložljive stvari.
Delavci so povedali, da so se na letalu ves čas prižigale luči in varnostni sistemi, čeprav je bilo napajanje ves čas izklopljeno. Nekateri trdijo celo, da se jim je prikazal duh potnika, ki je pred leti umrl na krovu tega 30 let starega letala.
"Za nek prizor so nas prosili, če bi ostali na letalu čez noč. Veliko jih je odklonilo. Nekateri sploh niso hoteli nanj, saj so se bali duha. Ves čas smo imeli probleme," je eden vpletenih zaupal britanskemu tabloidu The Sun.
Ekipa na letališču Dunsfold v okraju Surrey, kjer letalo hranijo, je priznala, da imajo z omenjenim primerom že dalj časa težave. Vprašanje pa je, kaj oziroma koga natančno so imeli s tem v mislih - prižiganje luči ali pobeglega duhca?
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.