Film/TV

Filmski par za Woodyja

New York, 27. 02. 2007 02.32 1 min branja 0

Allen je še vedno navdušen nad Evropo. Po dveh filmih posnetih v Londonu, bo novega snemal v Barceloni.

Španska zvezdnika Penelope Cruz in Javier Bardem bosta spet stopila skupaj pred kamere, tokrat v novem filmu Woodyja Allena.

Allen je še vedno navdušen nad Evropo. Po dveh filmih posnetih v Londonu, bo novega snemal v Barceloni.
Allen je še vedno navdušen nad Evropo. Po dveh filmih posnetih v Londonu, bo novega snemal v Barceloni.
FOTO: Reuters

Letošnja oskarjevska nominiranka Penelope Cruz in prekaljeni Javier Bardem bosta spet sodelovala, in sicer v novem filmu Woodyja Allena. To bo njuno ponovno filmsko snidenje po petnajstih letih.

Kot filmski par sta namreč leta 1992 zaigrala v seksi drami Pršut Pršut  Bigasa Lune. Film je takrat v zvezdniško orbito izstrelil tako Penelope, ki je bila takrat stara le 19 let, kot tudi Javierja, ki mu je bilo 23 let. Pet let kasneje sta sicer zaigrala v Almodovarjevem filmu Meseno poželenje, a se nista skupaj pojavila pred kamero.

Penelope Cruz
Penelope Cruz
FOTO: Reuters


Sedaj pa ju je poklical Allen, ki je prepričan, da sta kot ulita za njegov novi film, ki ga bo snemal v Španiji. Film kot ponavadi še nima imena, snemati pa ga bodo začeli poleti v Barceloni, v njem pa se bo govorilo tako angleško kot tudi špansko.

  • 1
  • 2
  • 3-LBX
  • 5 - UX
  • 4 -NX
  • 6-RX
  • 7 - RZ
  • 9 LM
  • 8
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1469