Film/TV

Hanks: 'Dnevi so mi šteti!'

Hollywood, 18. 12. 2005 17.37 1 min branja 0

Tom Hanks

Igralec Tom Hanks je prepričan, da se konec njegove filmske kariere nezadržno približuje.

Tom Hanks je prejel že dva oskarja. Bo dobil še tretjega?
Tom Hanks je prejel že dva oskarja. Bo dobil še tretjega?
FOTO: Reuters

Hanks namreč meni, da je nemogoče, da bi ga še naprej spremljala taka sreča. Hanks si je v zadnjih dveh desetletjih z neprestanim igranjem in dobrimi ponudbami ustvaril bleščečo kariero, ki mu jo marsikdo lahko zavida.

Dvakratni prejemnik oskarja (za filma Forrest Gump in Filadelfija) pa se sedaj boji, da so njegovi srečni dnevi v Hollywoodu šteti.

"Ko se ozrem naokoli, se mi zdi, da bom kmalu za vse plačal. Malo je takih, ki so še vedno na sceni po desetih letih. Mislim, da sem svojo igralsko srečo in uspeh že dovolj dolgo časa zlorabljal. Mnogi igralci pravijo, da so imeli srečo, jaz pa menim, da sem imel preklemano srečo," je bil do sebe pošten Hanks.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763