Film/TV

Monica v filmu o trgovini z belim blagom

Rim/Bukarešta, 26. 10. 2009 15.55 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Prelestna Monica Bellucci je skupaj z Rachel Weisz in Vanesso Redgrave v Bukarešti začela snemati film The Whistleblower o boju proti trgovcem z belim blagom.

Monica Bellucci
Monica Bellucci FOTO: Reuters

Igralka Monica Bellucci je začela s snemanjem politične drame The Whistleblower v režiji Laryse Kondracki. Film, ki temelji na resničnih dogodkih, bodo posneli v Bukarešti. Igralsko ekipo sicer sestavljajo še Vanessa Redgrave, Rachel Weisz in David Strathairn.

Glavni lik v filmu je policistka Kathryn Bolkovac, ki jo igra Weiszova, ki dela za mednarodne policijske sile Združenih narodov in po naključju v Bosni odkrije trgovino z belim blagom, v katero so vmešane ZDA in Združeni narodi.

Policistka mora kmalu spoznati, da je s tem, ko je zadevo razkrila javnosti, postavila na kocko ne le svojo službo, temveč tudi življenje. Filmska zgodba temelji na resničnih dogodkih, ki sta jih Kondrckijeva in Eilis Kirwan obdelala v scenariju. Film nastaja v nemško-kanadski produkciji.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (3)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User459075
27. 10. 2009 10.32
Monica = prišlo mi je v hlače .......
Cobra007
26. 10. 2009 20.53
Monica = lepaaa...
Boštjan Bukova Drva
26. 10. 2009 17.01
Monika je za mene osebno ženska kot se šika.