Film/TV

Morgan se vrača

Los Angeles, 08. 09. 2005 00.00 1 min branja 0

Morgan se bo zdaj, ko je "obdelal" McDonald's, posvetil problemom v šolstvu

Režiser Morgan Spurlock, znan po dokumentarcu Super veliki jaz, bo posnel nov film z naslovom Class Act.

Morgan se bo zdaj, ko je "obdelal" McDonald's, posvetil problemom v šolstvu
Morgan se bo zdaj, ko je "obdelal" McDonald's, posvetil problemom v šolstvu
FOTO: Reuters

Morgan Spurlock, ki je bil za "hamburgerski" film večkrat nagrajen, nominiran pa je bil tudi za oskarja, bo producent novega filma Class Act, skupaj z izvršnima producentoma Heather Winters in Joejem Morleyjem.

Glavna tema dokumentarca bo kriza poučevanja umetniških zvrsti v ZDA. Film bo režirala Sara Sackner, glavno pozornost pa nameravajo posvetiti učiteljem oz. njihovi vlogi v izobraževanju ameriške mladine.

"Predmeti, ki poučujejo o umetnosti, so iz leta v leto bolj zapostavljeni in vedno bolj izginjajo iz javnega učnega programa po vsej državi. Upam, da bo omenjeni film vzbudil dovolj pozornosti in pristojne opomnil na enega bistvenih faktorjev pri odraščajoči mladini," je povedal Spurlock.

  • Parkside garden 1
  • Parkside garden 2
  • Parkside garden 3
  • Parkside garden 4
  • Parkside garden 5
  • Parkside garden 6
  • Parkside garden 7
  • Parkside garden 8
  • Parkside garden 9
  • Parkside garden 10
  • Parkside garden 11
  • Parkside garden 12
  • Parkside garden 13
  • Parkside garden 14
  • Parkside garden 15
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1897