Film/TV

Nova bondijada v Pragi

Praga, 10. 05. 2005 00.00 1 min branja 0

image (28)

Naslednji film o Jamesu Bondu z naslovom "Casino Royale" bodo večinoma posneli v Pragi.

Odločitev je bila po pisanju spletne izdaje češkega dnevnika Pravo sprejeta konec aprila na sestanku producentov, utemeljili pa so jo s tem, da bodo zgodovinsko mestno jedro Prage in tradicionalni studii Barrandov primernejši za snemanje od britanskih studiev Pinewood. Za "zlato mesto" se je odločil tudi režiser Martin Campbell. Casino Royale bodo predvidoma začeli snemati novembra letos, v kinih pa naj bi se pojavil leta 2006.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763