Film/TV

Woody Allen bo snemal s prvo francosko damo Carlo Bruni

Pariz, 16. 01. 2010 16.11 1 min branja 1

Varnostna služba Carle Bruni-Sarkozy se že pripravlja na snemanje, ki se bo začelo julija.

Priprave na filmski projekt ameriškega režiserja Woodyja Allena, v katerem bo sodelovala francoska prva dama Carla Bruni, so že precej napredovale, saj se julija začne snemanje.

Varnostna služba Carle Bruni-Sarkozy se že pripravlja na snemanje, ki se bo začelo julija.
Varnostna služba Carle Bruni-Sarkozy se že pripravlja na snemanje, ki se bo začelo julija.
FOTO: Reuters

Ob Brunijevi, ki je zaslovela kot fotomodel in pevka, bo nastopila indijska igralka Freida Pinto, ki se je proslavila v filmu Revni milijonar. Naslov Allenovega filma še ni znan.

Woody Allen si je sicer že dalj časa prizadeval, da bi soprogo francoskega predsednika Nicolasa Sarkozyja pridobil za svoj projekt, saj je, kot je dejal, že dogo sanjal, da bi z njo posnel film.

"Prepričan sem, da bi bila izvrstna, saj ima karizmo, poleg tega je vajena občinstva. Zaposlil bi jo lahko v več vlogah," je dejal 74-letni režiser.

"Sicer še ne vem, kakšno vlogo bom prevzela, a sem klub temu pristala," je v televizijskem intervjuju povedala Brunijeva, ki sicer ni igralka, vendar pa takšne priložnosti ne želi zamuditi.

Woody Allen bo poleti snemal s prvo francosko damo Carlo Bruni.
Woody Allen bo poleti snemal s prvo francosko damo Carlo Bruni.
FOTO: Reuters
  • Mercator - Freeon Toby Plus
  • Mercator - Sierra Freeon
  • Mercator - Mam
  • Mercator - Gillette in Venus
  • Mercator - Creme Supreme
  • Mercator - Nivea Cellular
  • Mercator - darilne garniture
  • Mercator - Palmolive
  • Mercator - Schauma
  • Mercator - Sensodyne
  • Mercator - Pampers
  • Mercator - Axe
  • Mercator Pika
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User459011
18. 01. 2010 22.57
Bom šla gledat
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534