Film/TV

Že drugič bo gostil oskarje

Los Angeles, 14. 09. 2007 14.30 1 min branja 0

Jon Stewart

Gostitelj jubilejne 80. podelitve oskarjev, ki bo 24. februarja prihodnje leto, bo komik in televizijski voditelj Jon Stewart.

Jon Stewart je vodenje oskarjev uspešno izpeljal že leta 2006.
Jon Stewart je vodenje oskarjev uspešno izpeljal že leta 2006.
FOTO: Reuters

Ameriški televizijski gostitelj in igralec Jon Stewart je dobil že drugo priložnost kot voditelj podelitve prestižnih oskarjev, saj so ga po mešanih odzivih na njegovo vodenje leta 2006, izbrali tudi za gostitelja jubiljne, 80. podelitve pozlačenih kipcev.

Podelitev 80. oskarjev bo 24. februarja 2008, v teatru Kodak, v Hollywoodu.

"Navdušen sem, da so me še drugič izbrali za gostitelja podelitve oskarjev, saj pravijo, da gre v tretje rado," se je v svojem slogu pošalil 44-letni Stewart.

"Pred dvema letoma se je odrezal odlično. Obenem pa potrebujemo voditelja, ki se znajde v nepredvidenih situacijah," je povedal producent televizijskega prenosa oskarjev Gil Cates.

Lanska podelitev oskarjev, ki jo je vodila Ellen DeGeneres, je pritegnila 40,1 milijona gledalcev širom ZDA, leto poprej (ko jih je gostil Stewart) pa 38,9 milijona.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763