Film/TV

BIG BROTHER: Ana napoveduje svoj odhod domov

Ljubljana, 14. 05. 2015 20.37 1 min branja 2

image (28)

Očitno je Ana nekaterim stanovalcem močno pri srcu in si sploh ne predstavljajo bivanja v hiši brez nje. Mitja je tako podražila, da jutri odhaja, ta pa je postal zelo otožen. "Če greš ti domov, grem tudi jaz. Še to, da mi vzamejo," pa je bil jezen Tomaž, ki si je zaželel za poslovilno darilo kar njene spodnjice, za katere bi odštel tudi 100 evrov. Pa bo Ana jutri res zapustila hišo Big Brother?

Z VOYO dostopom pa spremljajte stanovalce v živo 24 ur na dan in ne zamudite nocojšnje oddaje Big Brother! Po filmu na Kanalu A!

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI2

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

brac
15. 05. 2015 06.44
Ana usmili se Tomaža in ga malo pocartaj kajti vidi se kako te požira z očmi:))
Rde?iAlarm
15. 05. 2015 07.25
tomažu bo edini ki bo odšel s trdim domov....... se pa spomnim začetka ko je dejal da je prišel kakšno podret se je takoj zaljubil v pio ko pa je izvedel da je elvis se mu verjetno tudi dvigne ne več
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763