Film/TV

BIG BROTHER: Na samem sta se opila in povzročila pravo zmedo!

Ljubljana, 11. 06. 2015 08.43 1 min branja 0

mitja pia

'Od vaju je odvisno, ali boste danes imeli zabavo ali ne,' je Big Brother v spovednici napovedal stanovalcema. Popeljal ju je v plesni klub, pripravljen posebej zanju, kjer ni manjkalo pijače. A to ni bila nagrada, temveč skrivna naloga! Sta jo uspešno opravila in popeljaja v svet zabave tudi vse ostale stanovalce? Preverite v video vsebinah!

Stanovalca sta v klubu morala v nekaj minutah popiti čim več koktejlov in to ponoviti kar trikrat. Med tem sta se preko spovednice vračala med stanovalce, ki niso smeli ugotoviti, kaj se v resnici dogaja. Lahko si predstavljate, kako sta težko skrivala svoj zadah. Nekateri so posumili v njuno početje, a kljub vsemu sta nalogo uspešno opravila in kmalu so se veselili skoraj vsi.

Dogajanje v hiši Big Brother se kljub zabavnim vložkom bliža koncu in pot do finala boste sanovalcem omogočili prav vi. V hiši bodo ostali tisti, ki jim boste namenili največ glasov. Za nadaljnji obstanek se poleg Vlada Pilje, Suzane Jakšič in Soraje Vučelić borijo tudi Pia Filipčič, Ana Mari Panker in Martin Flis.

Z VOYO dostopom spremljajte stanovalce in njihove goste v živo 24 ur na dan in ne zamudite nocojšnje oddaje Big Brother! Po večernem filmu na Kanalu A!

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763