Glasba

AVDIO: Plazi se pred Kristino

Ljubljana, 17. 11. 2008 13.31 1 min branja 1

Samozavestna lepotička je tudi precej ponosna ... Vsaj tako prepeva v njeni najnovejši skladbi Rekla sem konec.

Kdo je tisti, ki ga je seksi Kristina 'nogirala' in mu rekla 'konec'? Se res pred njo plazi in jo prosjači, naj ga vzame nazaj, ali je to le zgodbica iz najnovejšega komada?

Samozavestna lepotička je tudi precej ponosna ... Vsaj tako prepeva v njeni najnovejši skladbi Rekla sem konec.
Samozavestna lepotička je tudi precej ponosna ... Vsaj tako prepeva v njeni najnovejši skladbi Rekla sem konec.
FOTO: Karmen Špacapan

Kristina je o pesmi ekskluzivno za naš portal povedala: "Pesem Rekla sem konec tako kot tudi druge moje skladbe (Ne nosi diamantov, Ona se ljubi sama, Nisem tvoja lutka) govori o večno perečih ženskih temah, v katerih se lahko najde prav vsako dekle, ki da kaj nase. Govori o močni, samozavestni ženski, a hkrati tudi o ženski, ki si dovoli biti ranljiva in s ponosom sprejema tako vzpone kot padce in jih jemlje kot sestavni del življenja. Komaj čakam, da pride ven tudi videospot, ki ga boste seveda lahko videli tudi na 24ur.com."

  • katalog 15.4
  • tramplolin 15.4
  • regal 15.4
  • visokotlačni čistilec 15.4
  • delavniški voziček 15.4
  • bencinska kosilnica 15.4
  • vrtna hiška 15.4
  • Markiza 300x200
  • plinski žar 15.4
  • Peč za pico 15.4
  • Vrtno pohištvo Daisy
  • Traktorska kosilnica 15.4
  • Paviljon Jakarta 15.4
  • Paviljon milos 15.4
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User424334
17. 11. 2008 16.02
opa opa bravo
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1641