James Hetfield je znan po tem, da je imel v preteklosti kar precej težav z alkoholom. Bil je celo na odvajanju od alkohola. Bliža se svetovna turneja skupine Metallica in Jamesa je strah, da bo ponovno zapadel v stare vode. Izjavil je celo: "Vedno me zamika skušnjava, da bi se predal alkoholu. Dolgo časa sem pil in bil odvisnik. Skušnjava v meni se prebudi kar sama in zelo težko se je boriti proti njej. Nikoli ne bom popolnoma ozdravljen alkoholik. To je moja največja težava, s katero se bom boril celo življenje."
Glasba
Jamesa Hetfielda je strah!
Los Angeles, 25. 08. 2008 14.06 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
Komentarji
2
James Hetfield, vodilni član skupine Metallica, se boji prihajajoče svetovne turneje. Strah ga je namreč, da bo ponovno zapadel v alkoholizem.
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.