Glasba

Je streljal prvi?

Detroit, 13. 04. 2006 15.43 1 min branja 0

Tabla kluba C.C.C. s pripisom "R.I.P. Proof" (Proof počivaj v miru)

Policija ugotavlja, da je bil raper Proof prvi, ki je streljal. Medtem se je njegov krvnik že predal policiji.

Postava skupine D12 (Proof prvi z leve), tokrat brez Eminema
Postava skupine D12 (Proof prvi z leve), tokrat brez Eminema
FOTO: Reuters

28-letni Mario Etheridge, ki je osumljen za usodno streljanje in uboj raperja Proofa, člana skupine D12, se je že predal policiji.

Na kraju tragičnega dogodka
Na kraju tragičnega dogodka
FOTO: Reuters

Etheridge, ki je bil tudi varnostnik v nočnem klubu C.C.C., je tudi bratranec Keitha Benderja mlajšega, s katerim se je Proof v jutanjih urah zapletel v prepir, menda zaradi igre biljarda. Iz neznanih razlogov sta se začela prepirati, nato pa naj bi Proof potegnil pištolo, ga z njo zbil na tla in nanj tudi streljal.

Rože in plišaste igračke v poslednje slovo Proofu
Rože in plišaste igračke v poslednje slovo Proofu
FOTO: Reuters

Vmes je nato posegel Etheridge, ki je na raperja izstrelil štiri naboje, ki so ga zadeli v glavo in prsni koš.

Policisti incident še vedno preiskujejo, povedali pa so, da se Etheridge ne upira in da sodeluje pri postopkih. Bender, ki je bivši narednik v ameriški vojski, je še vedno v kritičnem stanju v bolnišnici.

  • ES Vrtiljak1
  • ES Vrtiljak2
  • ES Vrtiljak3
  • ES Vrtiljak4
  • ES Vrtiljak5
  • ES Vrtiljak6
  • ES Vrtiljak7
  • ES Vrtiljak8
  • ES Vrtiljak9
  • ES Vrtiljak10
  • ES Vrtiljak11
  • ES Vrtiljak12
  • ES Vrtiljak13
  • ES Vrtiljak14
  • ES Vrtiljak15
  • ES Vrtiljak16
  • ES Vrtiljak17
  • ES Vrtiljak18
  • ES Vrtiljak19
  • ES Vrtiljak20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1615