Glasba

Lepa Brena se vrača na slovenski oder

Ljubljana, 17. 04. 2012 20.45 1 min branja 11

862d90d7df_60919400

Ene najbolj znanih pevk na Balkanu Lepe Brene k nam ni bilo že tri leta, maja pa se na slovenska tla pred naše občinstvo vrača z novim albumom in okroglo 30. obletnico.

Ene najbolj znanih pevk na Balkanu Lepe Brene k nam ni bilo že tri leta, maja pa se na slovenska tla pred naše občinstvo vrača z novim albumom in okroglo 30. obletnico.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI11

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User876106
23. 04. 2012 10.02
malo še, komaj čakam!
Debely
21. 04. 2012 12.55
Kup plastičnega crapa.
Piškica
18. 04. 2012 09.19
in kaj imate proti ce pride? A morate it na koncert? kaj vas to tako moti? Al ste malo nevoscljivi, ker rata eni taki osebi napolniti stozice? ker bo zasluzila kaksen euro in ga odnesla na balkan? kaj vam ni prav nevoscljivci?
lukazon
18. 04. 2012 11.25
PODPIS POD TO IZJAVO BRAVO DEZEK 1
scifi
18. 04. 2012 08.06
Naj kar ostane tam kjer je.
User459719
18. 04. 2012 22.12
pol pa bos prvi se grebo za karte ne ? =D
mijavci
18. 04. 2012 06.58
Še ena ki misli da ji leta nazaj tečejo.
User459719
18. 04. 2012 22.13
vglavnem da misli, eni še to očitno ne =D
Dart Vejder
17. 04. 2012 22.30
User508468
17. 04. 2012 22.08
"...k nam ni bilo že tri leta..." ŽE!!! če ne pride nikoli več bo prekmalu
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763