Glasba

Našli Iggyjev ukradeni kamion

Los Angeles, 08. 08. 2008 08.22 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Pred nekaj dnevi so Iggyju Popu ukradli kamion, ki je prevažal glasbeno opremo njegove skupine. Policija je ukradeni kamion našla v Kanadi.

Bo Iggy Pop res obiskal našo prestolnico?
Bo Iggy Pop res obiskal našo prestolnico? FOTO: Reuters

Montrealska policija je našla kamion, a žal brez glasbene opreme. Kamion je sicer prevažal celoten komplet bobnov, kitare in mikrofone, vrednost blaga pa je ocenjena na znesek približno 20.000 ameriških dolarjev. Na srečo imajo vsi inštrumenti serijsko številko, kar pomeni, da se bo oprema težje prodala na črnem trgu.
Vse glasnejše pa so govorice, da bo Iggy Pop našo prestolnico obiskal 29. septembra letos, in sicer bo imel koncert v Hali Tivoli. Žal na njegovi uradni spletni strani koncertni datum še ni potrjen. Koncert, ki naj bi se zgodil v Ljubljani, pa je potrjen na njegovi uradni MySpace strani!


  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.