Glasba

Nov spot za Dežurne krivce

Ljubljana, 19. 10. 2007 07.42 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Prleški rokerji s svežim videospotom naznanjajo prihod nove plošče.

Dežurni krivci
Dežurni krivci FOTO: M.P.

Rokerji Dežurni krivci so za najnovejši singel z naslovom Wanna Kill posneli videospot, ki napoveduje izid nove plošče Strup prleških grunt. Album bo izšel 31. oktobra, do takrat pa svojim oboževalcem ponujajo čisto svež videoizdelek, ki bo elektronske medije preplavil v naslednjih dneh.

To je že četrti spot Dežurnih krivcev in je delo prleškega filmarja in umetnika Vitomirja Kaučiča. Slednji je v svoji karieri že posnel dva grozljiva celovečerca, zato ni presenetljivo, da je tudi videospot Dežurnih krivcev posnet kot kratki film in je prvi prleški ''road movie''.

Dežurni krivci se pojavijo v spotu v precej neglasbenih vlogah in so po pripovedovanju režiserja odlično odigrali svoje like.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.