Glasba

Slon in Sadež ustvarjata

Ljubljana, 22. 01. 2007 11.44 1 min branja 1

Slon in Sadež s skupino v KUD-u France Prešeren.

Provokativni duet Slon in Sadež se pripravlja na predstavitev novega videospota, ki naj bi bil res 'hud'.


Slon in Sadež sta o prihajajočem izdelku precej skrivnostna. Ve se le, da se v spotu za skladbo Mati nas pretepa, pojavljajo tako člani skupine Slon in Sadež, kot tudi 'občani sumljivega videza'. Spot naj bi bil posvečen družinski tematiki in nekaj kadrov naj bi bilo posnetih pod kozolcem.

Slon in Sadež s skupino v KUD-u France Prešeren.
Slon in Sadež s skupino v KUD-u France Prešeren.
FOTO: Mateja Kosi


  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User184229
22. 01. 2007 16.17
Carja...komaj čakam da pride kaj novega ven
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763