Glasba

Spajsice spet na odru

Los Angeles, 16. 11. 2007 19.59 1 min branja 5

Spice Girls

Skupina Spice Girls je na modni reviji Victoria's Secret prvič po združitvi spet nastopila in razočarala.


  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI5

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User206445
17. 11. 2007 02.50
normalno da je bil nastop tak kot pred 10 leti... saj so takrat posnel plate, katere še sedaj predvajajo, da lohk one čez na playback pojejo....
User134597
16. 11. 2007 22.32
DAVOR...se strinjam. POPOLNOMA!!!!
User134597
16. 11. 2007 22.32
DAVOR...se strinjam. POPOLNOMA!!!!
User267469
16. 11. 2007 22.27
Kaj ste pa te pričakovali od spice girls? Če takrat je bil tisto vrhunec kar so naredile. Takrat so bile na višku popularnosti in tisti časi so neponovljivi. Če pa je bil nastop takšen kot pred desetimi leti pa to pomeni, da so se dobro odrezale na pa, da so razočarale. Dajte se vi novinarji k pameti spravit pa glejte, da ne boste s prispevki vedno znova razočarali prav vi, pa bo vse ok.
User202056
16. 11. 2007 21.14
SPICE... something :) Ta Victoria je najbolj zaljubljena zenska v sebe med vsemi nami na planetu Zemlja! Zagotovo :)
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763