Glasba

The Corrs še 'brcajo'

Dublin, 18. 10. 2006 14.35 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Pevka Andrea Corr je zanikala govorice o razpadu skupine, čeprav se zadnje čase posveča samostojni karieri.

The Corrs obljubljajo povratek!
The Corrs obljubljajo povratek! FOTO: Reuters

Irska pevka Andrea Corr zatrjuje, da s svojim bratom in sestrama ostajajo skupaj in da bo o skupini The Corrs še slišati. Že nekaj časa so namreč vse glasnejše govorice, da je z bendom konec, Andrea pa se je med tem časom, po poročanju medijev, že podala na samostojno glasbeno pot.

Toda Andrea je prepričana, da bo skupaj z Jimom, Sharon in Caroline, kmalu uprizorila povratek na glasbene lestvice.

"Da bi utišala govorice, sem začela v javnosti poudarjati, da delam na solo karieri. Po premisleku sem se odločila, da tega ne bom več ponavljala. Ne, The Corrs še nismo mrtvi. Kmalu bomo spet udarili,"
je povedala pevka.

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.