Eksperimentalni posnetki glasbenika Thoma Yorka spremljajo 18-dnevno Donwoodovo razstavo z naslovom The Panic Office, ki je na ogled v galeriji Carriageworks v avstralskem Sydneyju. Na razstavi so videne Donwoodove originalne kreacije, ki jih je ustvaril za Radiohead albume (vse od klasike iz leta 1997 OK Computer do albuma In Rainbows iz leta 2007).
Donwood skrbi za oblikovno podobo albumov skupine Radiohead že od drugega studijskega izdelka The Bends dalje, hkrati pa tudi za podobo albumov Yorkeovega stranskega glasbenega projekta Atoms for Peace.
Glasbeno spremljavo razstave Subterranea so na lokalni radijski postaji Triple J opisali kot mešanico ambientalnih tekstur in eksperimentalnih zvokov. Spominjala naj bi na bolj abstraktne trenutke Yorkeovega aktualnega albuma Tomorrow's Modern Boxes, čeprav je na trenutke vedrejša. Načrtov, da bi glasbo po razstavi izdali na albumih, za zdaj ni.
Glede na Guinnessovo knjigo rekordov, naj bi bila do zdaj najdaljša posneta pesem The Scriptures, glasbenika Mikea Petersa of The Alarm, ki je dolga 1 uro, 43 minut ter 40 sekund. Drugi viri so sicer to ovrgli, kajti trdijo, da je najdaljša posneta pesem The Descent of Man glasbenika Sabaziusa, ki je dolga 11 ur, 16 minut in 54 sekund.
KOMENTARJI (4)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.