Glasba

Turbo Angels spet v Gmajni!?

Ljubljana, 02. 04. 2007 17.26 1 min branja 1

V pričakovanju velikonočne verzije pesmi S tabo grem v gmajno, se bosta Maša in Marjetka predstavili v čisto pravem velikonočnem stilu

Skupina Turbo Angles je na radijske postaje poslala že tretjo verzijo pesmi S tabo grem v gmajno.

Najprej je bila skladba S tabo grem v gmajno (osnovna verzija), potem ji je sledil božični remiks in sedaj celo priredba za velikonočne praznike.

V pričakovanju velikonočne verzije pesmi S tabo grem v gmajno, se bosta Maša in Marjetka predstavili v čisto pravem velikonočnem stilu
V pričakovanju velikonočne verzije pesmi S tabo grem v gmajno, se bosta Maša in Marjetka predstavili v čisto pravem velikonočnem stilu
FOTO: Barbara Zajc

Pesmico je dodatno popestrila tekstopiska Natalija Kolšek, ki je osnovno verzijo 'nadgradila' z zajčki, jajčki, pirhi, pomarančami, čokoladami ...

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763