
"To pesem sem posvetila vodi. V glasbi in umetnosti me namreč resnično zanimajo velike stvari. Ocean je zame ena največjih stvari v naravi. Ko sem pisala to pesem, sem imela v mislih vse tiste ljudi, ki so izgubili svoja življenja, ko so poskušali rešiti svoje ljubljene pred utopitvijo. Pesem govori o vodi v vseh oblikah. Virginia Woolf se je utopila in s tem navdihnila Frieda Kahlo za sliko. In prav njene čudovite slike so bile navdih za naslov pesmi," je o singlu povedala Florence.
Drugi album britanske skupine Florence & The Machine je produciral Paul Epworth, ki je bil odgovoren tudi za produkcijo prvega. Drugega so posneli v petih tednih v slavnem Studiu 3 na Abbey Roadu, kjer so Beatli posneli Revolver, Pink Floydi pa Dark Side Of The Moon. Florence in Paul sta se po tem odpravila v njegov londonski studio, kjer so dokončali še neimenovan izdelek. Album v Angliji izide 7. novembra.
KOMENTARJI (2)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.