
Legendarni škotski igralec Sean Connery je vložil tožbo proti kanadskemu golf klubu zaradi prekinitve pogodbe in ocenil, da so ga vodilni ogoljufali za več kot pol milijona dolarjev.
Nekdanji James Bond se je v golf klub Sherwood Country Club Thousand Oaks v prestižnem delu Los Angelesa včlanil leta 1990.
Njegova letna vplačila v višini 35.000 dolarjev bi se morala po njegovem mnenju šteti kot vlaganja, pri čemur bi mu morali po treh letih vrniti 80 odstotkov, saj so lastniki kluba izkoristili njegovo slavo, da so privabili nove člane.
Ko je leta 2004 Connery, velik ljubitelj golfa, prekinil svoje članstvo v klubu, so mu lastniki zavrnili izplačilo. Igralec se sedaj počuti oškodovanega in je zato tožil klub.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.