Tuja scena

Družina izginila neznano kam

Los Angeles, 13. 06. 2006 13.38 1 min branja 0

image (28)

Novopečena starša Angelina Jolie in Brad Pitt sta z družino zapustila Namibijo in se odpravila neznano kam.

Po dvomesečnem dopustu v Namibiji se je družina Jolie-Pitt z novo članico Shiloh, ki se je rodila konec maja, odpravila neznano kam. Hollywoodski par Angelina Jolie in Brad Pitt se je na novinarski konferenci zahvalil namibijski vladi.

Zelo smo ponosni, da se je Shiloh rodila v Namibiji. Odhajamo s prekrasnimi spomini in zagotovo se bomo radi vrnili,” je povedal Brad.

Nato se je 5-članska družinica vkrcala na letalo, kam so odleteli, pa ne ve nihče razen pilota.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763