Igralka in fotomodel je kljub 44 letom še vedno privlačna za fotografski objektiv. Pri modni znamki Secrets in Lace so se namreč odločili, da za svojo zadnjo kolekcijo nogavic najamejo prav nekdanjo zvezdnico serije Obalna straža. Zakaj so se odločili za blondinko, ki je bolj kot po dolgih nogah znana po svojem bujnem oprsju, je pojasnil tiskovni predstavnik podjetja: ''To sodelovanje je popolna kombinacija, saj Pamela izraža spolno privlačnost, isto velja tudi za našo linijo nogavic.''
''Ona dobro izkorišča svoje atribute, to pa je tudi bistvu naše kolekcije,'' je še dodal.
Andersonova v zasebnem življenju ni tako urejena kot takrat, ko se pojavlja pred kamerami na medijskih dogodkih ali pred modnimi fotografi. Paparaci so jo namreč že večkrat ujeli nenaličeno, nazadnje v četrtek med nakupovanjem na Malibuju, ko se je do trgovine sprehodila kar bosa.
Tuja scena
FOTO: Brez ličil neprepoznavna Pamela
Los Angeles, 29. 07. 2011 12.52 |
PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
J.R.
Komentarji
63
Pri neki znani modni znamki so objavili fotografije zadnje kolekcije dolgih nogavic, na katerih blesti Pamela Anderson. Plavolasko so sicer nazadnje fotografirali med nakupovanjem, ko ji je bilo za videz prav malo mar.
FOTOGALERIJA: Pamela Anderson za Lace
Pamela Anderson - 1
1 / 11
FOTOGALERIJA: Pamela Anderson
Pamela Anderson - 3
1 / 9
UI
Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.
KOMENTARJI (63)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.