Tuja scena

Hoče Katy Russella nazaj?

Los Angeles, 20. 04. 2012 13.19 1 min branja 1

Je Katy in Russellu usojeno, da bosta še kdaj skupaj?

27-letna pevska zvezdnica Katy Perry je menda precej "izgubljena duša", odkar se je ločila od moža Russella Branda. Kot menijo njeni prijatelji, si ga želi nazaj, še posebej po izletu v Indijo, kjer sta se leta 2010 poročila.

Je Katy in Russellu usojeno, da bosta še kdaj skupaj?
Je Katy in Russellu usojeno, da bosta še kdaj skupaj?
FOTO: Reuters

Za Katy Perry pravijo, da je ločitev od moža Russella Branda opisala v pesmi Part Of Me, čeprav je ta nastala že dve leti prej, a je izšla v ravno pravem času. Očitno pa je ob koncu njune ljubezni pevka malce omahovala in razmišljala, saj viri blizu nje trdijo, da bi se z njim rada pobotala.

"Katy se trudi, da bi ga osvojila nazaj! Trenutno je precej izgubljena duša, saj ga zelo pogreša," je pisal tabloid US Weekly.

Za Katy je bilo posebej čustveno njeno ponovno popotovanje po Indiji, kjer je z Russellom leta 2010 stopila pred oltar. "Stara čustva so v Indiji spet privrela na dan," poroča vir.

A Russell je očitno vse skupaj že pustil za seboj, saj so ga po njuni ločitvi že videli v družbi cele vrste deklet, tako kot v svojih najbolj "žigolovskih" časih. Katy je imela menda manjšo afero s francoskim manekenom Baptistom Giabiconijem. Par se tako, kot trdijo njuni prijatelji, trenutno trudi, da bi bila vsaj prijatelja. No, morda je za to še prezgodaj, ali jima bo uspelo, pa bomo videli.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User92719
20. 04. 2012 16.02
Ji je videt na frisu. Pa ne na tej fotografiji.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420