Tuja scena

J.Lo je bila obsedena ...

Los Angeles, 17. 12. 2009 18.28 1 min branja 1

Jennifer Lopez redno skrbi za svoj izgled.

... s telovadbo. Jennifer Lopez je vesela, če se ji ni treba pojavljati pod sojem žarometov, saj ji potem ni potrebno skrbeti za svojo telesno težo. Pevka je zdaj opustila telovadbo.

Jennifer Lopez redno skrbi za svoj izgled.
Jennifer Lopez redno skrbi za svoj izgled.
FOTO: Reuters
Pevka je v preteklosti pretiravala s telovadbo in postala že obsedena z njo.
Pevka je v preteklosti pretiravala s telovadbo in postala že obsedena z njo.
FOTO: Reuters

Kljub temu, da je Jennifer pred približno poldrugim letom rodila dvojčka Maxa in Emmo, je zvezdnica videti odlično. Čeprav je znano, da je po porodu zelo težko izgubiti pridobljene kilograme, pevka ni imela teh težav. J.Lo redno skrbi za svoj videz, saj pravi, da je v njenem poslu zelo važen videz. Pevka, ki je pred kratkim nastopila na prireditvi glasbenih nagrad American Music Awards, je bila zelo obsedena s telovadbo, a kot zatrjuje sama, je to razvado malo opustila.

"V mojem poklicu moram biti vedno v dobri formi in izgledati dobro. Sebi ne moreš lagati. Nisem več takšna 'pošast', kot sem bila pred časom. Opustila sem svojo obsedenost s telovadbo in se manj obremenjujem s kilogrami."

Žal ima slava veliko negativnih posledic, med katere spadajo tudi nadležni paparaci. Pevka pa o njih očitno nima slabega mnenja in je povedala, da je to njihovo delo.

"Paparaci se bodo naveličali nadlegovanja, ko bodo enkrat ugotovili, da se z mojo fotografijo ne da več tako dobro zaslužiti.“

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420