Tuja scena

Leonardo ne rabi prijateljev

Los Angeles, 27. 09. 2006 00.35 1 min branja 0

Leonardo DiCaprio

Igralec Leonardo DiCaprio ne sklepa novih poznanstev, saj pravi, da ima dovolj prijateljev.

Leonardo je postav nezaupljiv do ljudi
Leonardo je postav nezaupljiv do ljudi
FOTO: Reuters

Igralec Leonardo diCaprio je obupal pri iskanju novih prijateljev. Boji se, da bi ga namreč vzljubili le zaradi njegove slave. Igralec ima dovolj priliznjencev, ki se nagnetejo okoli njega samo zato, ker je slavna oseba.

"Ni mi všeč, da te določeni ljudje, ko jih srečaš, v mislih takoj dajo v svoj predalček. S takimi osebami se nerad družim in mi ni niti do pogovora z njimi," pravi 31-letnik.

"Resnica je ta, da ne potrebujem novih prijateljev. Imam svoje. Obkroža me odlična skupina ljudi, s katerimi sem zelo povezan," še pravi Leonardo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763