Tuja scena

Najlepša družina na svetu

Los Angeles, 27. 04. 2006 12.13 1 min branja 0

Angelina Jolie kot ambasadorka Unicefa v Bejrutu

People je Brada Pitta in nosečo Angelino Jolie z dvema posvojencema razglasil za najlepšo družino.

Angelina Jolie kot ambasadorka Unicefa v Bejrutu
Angelina Jolie kot ambasadorka Unicefa v Bejrutu
FOTO: Reuters

Igralka Angelina Jolie žari od nosečnosti, njena humanitarna dejavnost pa jo dela še bolj privlačno, ugotavljajo v ameriški reviji reviji People.

To je že četrtič, da se je Angelina pojavila na Peoplovi listi "100 Most Beautiful People", vendar prvič kot dekle z naslovnice. "Najlepša je na pesku – naravna, brez make upa," je za revijo dejal glasbenik Wyclef Jean, ki je delal z Jolie na Haitiju. "Ker vidite Angelino, angela," je pojasnil. "Ne more biti lepša."

Angelina Jolie
Angelina Jolie
FOTO: Reuters

Revija ni pozabila tudi na Angelininega ljubljenega Brada Pitta in dva njuna dva posvojena otroka. People je družino Jolie-Pitt poimenovala za "najlepšo družino na svetu".

Angelina in Brad sta trenutno v Namibiji, kjer bosta "v miru in zasebnosti" počakala na Angelinin porod.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763