Tuja scena

'Najraje imam seksi soigralce'

London, 15. 05. 2010 13.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Igralka Gemma Arterton, ki je odigrala glavno vlogo v filmu Perzijski princ, je na premieri že prej omenjenega filma priznala, da veliko rajši dela s seksi in postavnimi sodelavci.

Gemma Arterton
Gemma Arterton FOTO: Reuters

Gemma Arterton, ki je poznana kot Bondovo dekle iz filma Kvantum sočutja, je odigrala glavno vlogo ob postavnem Jaku Gyllenhaalu v filmu Perzijski princ.

"Najboljše je delati s seksi in privlačnimi sodelavci. Do zdaj sem imela srečo in sem vedno sodelovala s takšnimi soigralci. Upam, da bo tako tudi v prihodnosti," je povedala igralka, ki se očitno ne strinja z izjavo, da videz ni najpomembnejši.

24-letna Gemma skrbno pazi na svoj izgled in postavo. Najmanj od vsega si želi, da bi pridobila kakšen kilogram. Včasih jo brez razloga popade strah, da je postala predebela. V takšnih trenutkih se zateče k svojemu zaročencu Stefanu Mioniju.

"Vem, da je neumno in da nisem predebela. Nimam takšne sreče, da bi se lahko pohvalila s konfekcijsko številko 36. Edini način, da bi jo imela, bi bil  ta, da preprosto ne jem. Ker to ne pride v poštev, se trudim, da izgledam kar se da najbolje. Pri tem mi pomaga tudi to, da mi obleke sešijejo po meri in mi potem tudi odlično pristajajo,“ je še dodala igralka.

Igralka je uživala na snemanju filma, saj je imela ob sebi postavnega in seksi soigralca Jaka.
Igralka je uživala na snemanju filma, saj je imela ob sebi postavnega in seksi soigralca Jaka. FOTO: Reuters


 

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij

KOMENTARJI (8)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User488878
17. 05. 2010 23.00
Včasih jo brez razloga popade strah, da je postala predebela. V takšnih trenutkih se zateče k svojemu zaročencu Stefanu Mioniju. HAHAHAHA!!!
TSTU
16. 05. 2010 01.15
no kaj, saj ma prav, poglejte tega jacka, mačkon:DD
slivaa
15. 05. 2010 18.21
ona pa ni lih kaj sapejemajoč lepa tko da naj ne kritizira drugih. meni je še meryl streep lepša od nje pa je velik starejša od nje
User441700
15. 05. 2010 17.17
v clash of the titans mi je bla HOT. Upam še, da bo v PoP :D sicer je pa bondova dekle bla olga kurilenko
User225425
15. 05. 2010 15.48
Kakšno naključje, jaz imam tudi rajši lepe ženske kot grde. Neverjetno kajne.
User407548
15. 05. 2010 15.29
zveni dokaj logično:)))
User413308
15. 05. 2010 15.17
ma nemoj! kdo bi raje imel ob sebi grdobe? :)))))
User486137
15. 05. 2010 14.34
malo preveč samovšečna za moj okus?