Tuja scena

'Nisem slab človek'

Los Angeles, 15. 07. 2008 07.30 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Manekenka Naomi Campbell kljub vsem obtožbam, da je nagnjena k nasilju, trdi, da je globoko v sebi prijazna in topla oseba, ki pa je nihče ne razume.

Naomi je redna gostja sodišč.
Naomi je redna gostja sodišč. FOTO: Reuters

Temnopolta lepotica, ki je bila pred kratkim obtožena, da je fizično napadla policista, se pritožuje, da se ljudje vedno osredotočijo na njene slabe plati, medtem ko so njena dobra dela vsakič znova spregledana.

Manekenka kar nekaj svojega časa posveti tudi dobrodelnim akcijam, ki pa jih ljudje največkrat spregledajo.
Manekenka kar nekaj svojega časa posveti tudi dobrodelnim akcijam, ki pa jih ljudje največkrat spregledajo. FOTO: Reuters

"Naučila sem se ignorirati nesramne opazke ljudi, ki me sploh ne poznajo. Še vedno verjamem, da je na svetu več dobrega kot slabega. Srečo imam, da mi moja prepoznavnost omogoča, da naredim kaj dobrega za skupnost, čeprav tega nihče ne opazi,“ pravi Naomi, ki priznava, da oporo pogosto najde v svoji manekenski kolegici Kate Moss. "Četudi živiva na različnih kontinentih, sva vedno na voljo druga drugi. To je tisto pravo prijateljstvo.

  • Dogodki splošno 1
  • 	 The Duke Ellington
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User301795
15. 07. 2008 09.35
ma tale baba mi je pa res totalno mem!