Tuja scena

Obožuje samoto in tišino

Los Angeles, 08. 10. 2006 00.15 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Večni žurer in ljubimec Jack Nicholson je na stara leta najraje doma in uživa v samoti.

Nekoč v soju žarometov, danes pa najraje uživa, če je sam doma
Nekoč v soju žarometov, danes pa najraje uživa, če je sam doma FOTO: Reuters

69-letni igralec Jack Nicholson se ne zmeni za poročanja o svojem intenzivnem žuriranju. Še več, zgodbe o njegovih pretiravanjih ga zelo zabavajo. Sicer pa trikratni oskarjevec večino časa preživi doma.

"Ne motijo me divje zgodbe o mojem osebnem življenju. Večinoma so daleč od resnice. Kljub temu se ne obremenjujem, saj so zelo dobre zgodbe. Še jaz jim včasih verjamem. Vendar sem že v letih. Ljudje bi bili osupli, če bi vedeli, da sem večinoma časa doma. Pri mojih letih začneš uživati v samoti in tišini. Če ljudje menijo drugače, ni čisto nič narobe. Uživam, ko vidim njihove presenečene obraze, ki se sprašujejo, kaj je res in kaj ne."

  • Splača se
  • deluxe_bao_buns
  • kraljeve_kozice
  • hrustljava_raca
  • deluxe pinsa
  • Splača se
  • Deluxe sladica v lončku
  • cokoladne_tortice
  • losos_v_listnatem
  • sladica_pastel_de_nata
  • Splača se
  • black angus
  • suha_salama
  • hrustljavi_prigrizki
  • Splača se
  • polnjeni tortelloni
  • polnjeni ravioli
  • sladica v kozarčku
  • mortadela
  • cheescake_desert
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.