Tuja scena

Penelope odvisna od karaok

Los Angeles, 18. 07. 2007 17.57 1 min branja 0

Penelope Cruz

Filmska diva Penelope Cruz doma redno prireja karaoke večere.

Penelope je velika ljubiteljica karaok
Penelope je velika ljubiteljica karaok
FOTO: Reuters

Penelope je priznala, da ima doma napravo za karaoke in da se vsak dan sprošča s prepevanjem svoje najljubše melodije.

"Velikokrat organiziram zabave s karaokami in povabim prijatelje. Na začetku se ideja zdi vsem neumna, ko se malo sprostijo, pa se kar tepejo za mikrofon“, je povedala španska lepotička.

Triintridesetletna Penelope je dodala, da ne mara hrupnih zabav v klubih. Raje prireja umirjene večerje za prijatelje doma. "Moje življenje v Los Angelesu je zelo podobno tistemu v Španiji. Uživam v mirnih večerih s prijatelji, nočnega življenja ne maram. Izogibam se klubov, kjer se ne moreš niti pogovarjati, rada pa imam takšne z dobro glasbo!“, še pravi.



  • FLJ 1
  • FLJ 2
  • FLJ 3
  • FLJ 4
  • FLJ 5
  • FLJ 6
  • FLJ 7
  • FLJ 8
  • FLJ 9
  • FLJ 10
  • fLJ 11
  • FLJ 12
  • FLJ 13
  • FLJ 14
  • FLJ 15
  • FLJ 16
  • FLJ 17
  • FLJ 18
  • FLJ 19
  • FLJ 20
  • FLJ 21
  • FLJ 22
  • FLJ 23
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1725